ریال
سه شنبه 3 بهمن 1396

یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 12:10

Rent Home In Tehran

Apadana Real Estate Agency is honored to provide foreigners from different nationalities and others who are looking for suitable accomodation with rental furnished and unfurnished apartments, villas, offices, conference halls, etc. An official contract is signed by both parties to make you sure that your rights are going to be well-respected. Our well-experienced, multilingual skilled advisors are ready to offer you the best service in the shortest possible time.

 

 98-21-88361187

 Sat-Thurs 8:00 am to 8:00 pm

 info[at]renthometehran.com

http://renthometehran.com

دوشنبه, 20 ارديبهشت 1395 09:57

ثبت برند کارا

ثبت کارا با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه موکلین توسط جمعی از متخصصان و وکلای برجسته پایه یک دادگستری در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه ، با بیش از 12 سال سابقه فعالیت حرفه ای، آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت، تنظیم قراردادهای حقوقی، ثبت صورتجلسات شرکت ها، ثبت علائم و نامهای تجاری را دارد. 

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه، زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی است و گروه ثبت کارا با علم به این واقعیت، تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد. در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران، وکلا، صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان، اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

 

http://kararegister.com

پنج شنبه, 15 بهمن 1394 06:53

شرکت مرکزی آژیر

شرکت مرکزی آژیر از سال 1361 در زمینه، مشاوره، طراحی، تولید و نصب مدرنترین سیستم های اعلام سرقت وحریق، اطفاء، کنترل تردد، شبکه، مخابرات و دوربین های مداربسته فعالیت خود را آغاز وموفق به اخذ گواهینامه های فنی از سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران، جامعه مخترعین ومبتکرین و وزارت صنایع برای تولید بعضی دستگاه های مربوطه بوده است همچنین در راستای فعالیت های خود با انجام پروژه هایی برای موسسات و اماکن خصوصی و دولتی از جمله بانکها، سفارتخانه ها، آتش نشانی، کارخانجات و مراکز درمانی نیز نائل به دریافت رضایتنامه حسن انجام کار از اکثرسازمان های مذکور گردیده است.

قابل ذکراست اخیراً دربخش تولید با توجه به فن آوری های جدید و رشد روز افزون علم الکترونیک این شرکت تولید دستگاه ها را فقط بر اساس سفارش مطابق با استاندارد روز و بهره گیری مستقیم از محققان و تولید کنندگان معتبر جهان طراحی و ارائه می نماید ضمناً در بخش خدمات شرکت قادر است مجهزترین سیستمهای مذکور بویژه هوشمند سازی ساختمان و بهینه سازی در مصرف انرژی و نورپردازی با قابلیت کنترل از هر نقطه جهان را تامین و اجراء نماید.

امید است به یاری خداوند متعال و با توجه به سوابق و تجارب متخصصین مجرب شرکت بتوانیم خدمات شایسته ای در جهت بالا بردن ضریب امنیت وآسایش شما داشته باشیم.

 

تهران - جمهوری - بعدازپل حافظ - نبش خیـابـان سی تیر - پاساژ فرقانی - طبقه دوم - واحد 8

تلفن: 02166700956

فكس: 02166716008

ايميل: info[at]azheer-central.com

آدرس وب سایت : http://azheer-central.com

ایران اسلامی بعد از سالها ایستادگی در مقابل انواع تحریم ها ی چند گانه با سازو کارهای متفاوت  که از سوی غرب و بعضی از دیگر کشورها به کشورمان تحمیل گردید پس از لغو این تحریم ها وارد مرحله جدیدی از حیاط اقتصادی خویش گردید ،کشور عزیزمان که با تکیه به خود باوری و عزم ملی بعد از 22 ماه مذاکره با نمایندگان کشورهای 5+1 توانست از این بزنگاه تاریخی عبور نماید و به پیشبینی بسیاری از اقتصاد دانان به دوره شکوفایی اقتصادی وارد شود .


طی لغو این تحریم ها که به بهانه پرونده هسته ایی ایران به کشورمان تحمیل گردیده بود ،ایران  به عنوان یکی از تولید کنندگان قوی وارد بازار اقتصاد جهانی خواد شد و امکان سرمایه گذاری و پذیرش سرمایه گذار در حوزه های تجاری،فناوری،مالی و انرژی فراهم خواهد گردید .
از دستوردهای برجام و موارد لغو تحریم برای کشور عزیزمان می توان موارد زیر را برشمرد:

نظام ممنوعیت و اخذ مجوز حاکم بر نقل و انتقال مالی به یا از ایران: ممنوعیت و محدودیت‌های انتقال پول به/از بانک‌های فعال در ایران به خصوص بانک مرکزی و شعب خارجی آن‌ها که در سال 2010 وضع و در سال 2012 تشدید شد .

تحریم‌های مربوط به فعالیت‌های بانکی: ممنوعیت افتتاح شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری ایرانی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، ممنوعیت همکاری با بانک‌ها و موسسات اعتباری ایران به خصوص بانک مرکزی و همچنین ممنوعیت افتتاح دفاتر نمایندگی موسسات مالی اروپایی در ایران .

تحریم‌های مربوط به بیمه: ارائه خدمات بیمه‌ای به دولت ایران یا نهادها و اشخاص وابسته و همچنین به افراد و نهادها و شرکت‌های فعال در حوزه سرزمینی ایران .

تحریم‌های مربوط به حمایت مالی برای تجارت با ایران: ارائه حمایت مالی از جمله از طریق ارائه خط اعتباری صادرات، ضمانت‌نامه و بیمه‌نامه به افراد و موسساتی که قصد تجارت با ایران را دارند .

تحریم‌های مربوط به کمک‌های بلاعوض، کمک‌های مالی و وام‌های ترجیحی

تحریم‌های مربوط به انتشار اوراق قرضه تضمین‌شده توسط دولت ایران: همکاری یا ارائه کمک، خرید و فروش یا وساطت در انتشار اوراق قرضه توسط دولت، بانک مرکزی، بانک‌های مستقر در ایران یا بانک‌ها، اشخاص یا نهادهای تحت کنترل ایران .

تحریم‌های مربوط به واردات نفت و گاز از ایران

تحریم‌های مربوط به واردات فرآورده‌های پتروشیمی ایران

تحریم‌های مربوط به صادرات تجهیزات کلیدی بخش های نفت، گاز و پتروشیمی

تحریم‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در بخش‌های نفت، گاز و پتروشیمی

تحریم‌های مرتبط با کشتیرانی و کشتی سازی

تحریم‌های مربوط به بخش حمل و نقل

تحریم‌های مربوط به طلا، فلزات گرانبها و الماس، اسکناس و سکه

تحریم‌های مرتبط با خدمات تبعی برای هر یک از گروه‌های فوق

اتحادیه اروپا همچنین «اقدام به اصلاح مفاد آیین‌نامه اجرایی شماره 2012/267 اتحادیه اروپایی و مفاد متناظر در تصمیم شماره 413/2010 شورای اتحادیه اروپایی که در بخش‌های 1.6.1 تا 1.7.2 پیوست شماره دو تصریح شده است را در رابطه با فعالیت‌های منطبق با این برجام خواهد کرد 
بر این اساس تحریم‌های زیر «در رابطه با فعالیت‌های منطبق با برجام» رفع می‌شوند :

تحریم‌های مربوط به نرم‌افزار

تحریم‌های مربوط به فلزات

تحریم‌های مرتبط با خدمات تبعی برای هر یک از گروه‌های فوق 
با حذف تمام این محدودیت ها ایران شاهد دوران طلایی در اقتصاد خواهد بود و عطش سرمایه گذاری در ایران روزگار پررونق تری رقم خواهد زد چنانچه در بسیاری از محافل اقتصادی برای کشورمان رشد 6 درصدی پیش بینی شده است و در بسیاری از رسانه ایران بعد از تحریم به عنوان محلی برای سرمایه گذاری سود آور اشاره شده است و فعالان اقتصادی  بسیاری از کشوره منجمله آلمان از سوی اقتصاد دانان به سرمایه گذاری در ایران تشویق شده اند و در پی آشتی اقتصادی با ایران می باشند .اگر چه این این تغییرات یک شبه نخواهد بود و نیازمند طی زمان مناسب تا رسیدن به مرحله شکوفایی می باشد تا بدنه اقتصااد کشورمان صدمات وارده از تحریمات را ترمیم کرده و جانی دوباره بگیرد و در سایه اتحاد و عزم ملی شرایط حاضر را به سکوی پرتابی جهت رسیدن به اهداف متعالی ملی  تبدیل نماید .
کشور اسلامیان با توجه به اهمیت زیاد در منطقه و همچنین دارا بودن بزرگترین کانون بانک داری اسلامی پس از لغو محدودیت برقراری ارتباط با دیگر کشورها، آماده ورود به عرصه های مختلف تجارت می باشد بنابراین فعالان اقتصاد نیز می بایست هوشیارانه این تغییر مثبت را پیگیری نمایند و آن را به فرصتی طلایی تبدیل نمایند.
دانش ثبت شرکت و همچنین مراحل پس از آن نیز یکی از مهمترین اطلاعات مورد نیاز فعالان اقتصادی می باشد پس در ابتدا از شما دعوت می نماییم به مقالاتی قبلی که به مواردی مانند ثبت شرکت های خارجی و یا ثبت شرکت در کشورهای خارجی و ..... پراداخته شده مطالعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات جامع تر و انجام هریک از موارد ثبتی و قانونی با شرکت کیا ثبت تماس حاصل فرمایید.

 

http://kiasabt.com

تولید و عرضه انواع سالنامه های مدیریتی ، مهندسی(دارای جداول مهندسی)
دوشنبه, 02 بهمن 1396 07:13

تور کربلا

کار خوب و کیفیت بالا امری تصادفی نیست بلکه نتیجه ی اراده ی مصمم, تلاش صادقانه و اجرای ماهرانست.
قیمت : 14,500,000 ریال
دوشنبه, 02 بهمن 1396 06:02

بویلر روغن داغ

بویلر روغن داغ پارس دما مدل PDHOB به صورت پیوسته و در دو نوع کوئلی (OIL TUBE) ایستاده و افقی طبق استاندارد های بین الملی API و DIN4754 با ظرفیت 200/000 تا 5/000/000 Kcal/hr می باشد که با فشار کاری 10 اتمسفر و دمای خروجی روغن داغ تا 300 درجه سانتی گراد طراحی و تولید شده است. دیگ روغن داغ (بویلر ) برای دما بالا در پروژه های تاسیسات صنعتی ، صنایع غذایی و… مورد استفاده قرار می گیرد. لطفا برای ادامه مطالب فوق به آدرس سایت پارس دما مراجعه فرمایید.www.parsdama.co اطلاعات تماس کارشناس فنی فروش:09198280477 تلفن:02632719193 کرج میدان مادر نبش خیابان دوم طبقه فوقانی فروشگاه شوفاژ احمدی. جناب آقای علیرضا اسکندری
دوشنبه, 02 بهمن 1396 06:02

بویلر روغن داغ

بویلر روغن داغ پارس دما مدل PDHOB به صورت پیوسته و در دو نوع کوئلی (OIL TUBE) ایستاده و افقی طبق استاندارد های بین الملی API و DIN4754 با ظرفیت 200/000 تا 5/000/000 Kcal/hr می باشد که با فشار کاری 10 اتمسفر و دمای خروجی روغن داغ تا 300 درجه سانتی گراد طراحی و تولید شده است. دیگ روغن داغ (بویلر ) برای دما بالا در پروژه های تاسیسات صنعتی ، صنایع غذایی و… مورد استفاده قرار می گیرد. لطفا برای ادامه مطالب فوق به آدرس سایت پارس دما مراجعه فرمایید.www.parsdama.co اطلاعات تماس کارشناس فنی فروش:09198280477 تلفن:02632719193 کرج میدان مادر نبش خیابان دوم طبقه فوقانی فروشگاه شوفاژ احمدی. جناب آقای علیرضا اسکندری
دوشنبه, 02 بهمن 1396 05:43

موسسه خیریه خادمین کتیج

موسسه خیریه خادمین کتیج: بنام خالق مهربانی ها
قیمت : 1,000 ریال
صفحه 1 از 2318
درج آگهی سایت جدید آگهی افزایش ترافیک آگهی هاست دارکوب طراحی سایت دارکوب

سبد خرید

خرید و فروش دارکوب

سایت خرید و فروش رایگان، طراحی شده توسط دارکوب.