ریال

پنج شنبه, 25 آبان 1396 11:58

معاینه فنی خودرو های دوگانه سوز

رتبه این آیتم
استان :تهران
شهر :تهران
اطلاعات تماس آگهی بدلیل آنکه تاریخ ثبت آگهی و تاریخ به روز رسانی آگهی بیش از یک ماهه گذشته است نمایش داده نمی شود
ر اساس مصوبه هیأت وزیران مقرر گردید از ابتدای شهریور ماه ۱۳۹۶ برای خودروهای دوگانه سوز با عمر مخزن بیش از ۶ سال،علاوه بر معاینه فنی بنزین، تست هیدرواستاتیک که مخصوص مخزن گاز CNG این خودروهاست نیز انجام شود.

بنابراین دارندگان این خودروها در سراسر کشور جهت دریافت معاینه فنی، ابتدا میبایست به مراکز مجاز خدمات فنی خودروهای دوگانه سوز جهت باز کردن مخزن و ارسال به آزمایشگاه هیدرواستاتیک مراجعه نمایند.

با توجه به زمان بر بودن پروسه باز و بست مخزن و ارسال به آزمایشگاه تست هیدرواستاتیک، لازم است هموطنان عزیز یک ماه قبل از اتمام زمان اعتبار معاینه فنی خودرو نسبت به پذیرش و دریافت نوبت جهت انجام تست هیدرواستاتیک اقدام نمایند تا مشمول جریمه های مربوطه توسط دوربین های جاده ای نشوند.

کلیه خودروهای دوگانه سوز فابریک مدل ۱۳۹۱ به پایین و همچنین مخازنی که تاریخ تولید آنها قبل از ۲۰۱۱ می باشد شامل این طرح می شوند.

مالکان خودروهای دوگانه سوز کارگاهی میتوانند جهت بازدید مخزن و اطلاع از تاریخ تولید و انقضاء مخزن به مراکز مجاز خدمات فنی خودروهای دوگانه سوز مراجعه نمایند.

برای اطلاع از مراکز مجاز خدمات فنی خودروهای دوگانه سوز جهت بازدید مخزن و انجام تست هیدرواستاتیک نام شهرستان خود را به سامانه ی ۵۰۰۰۲۶۲۳۴۳ ارسال و یا به وب سایت www.testcng.ir مراجعه نمایید.

به اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی جهت افزایش بازدید

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین
درج آگهی سایت جدید آگهی افزایش ترافیک آگهی هاست دارکوب طراحی سایت دارکوب
سایت خرید و فروش رایگان، طراحی شده توسط دارکوب.