ریال
دوشنبه 20 مرداد 1399

چهارشنبه, 03 بهمن 1397 09:48

دسته گل عروس

رتبه این آیتم
به روز رسانی :دوشنبه, 08 بهمن 1397
استان :تهران
شهر :تهران
اطلاعات تماس آگهی بدلیل آنکه تاریخ ثبت آگهی و تاریخ به روز رسانی آگهی بیش از یک ماهه گذشته است نمایش داده نمی شود
دسته گل عروس، از بااهمیت ترین نمادهای عروسی می باشد. مدل چیدمان گل ها، رنگ ها و حتی انتخاب نوع گل می تواند دارای پیام باشد. گل ها تنها موجودات زنده در بین سایر المان های عروسی می باشند و این مشخص کننده میزان اهمیت آنها می باشد. گل ها می توانند به آسانی نشان دهنده احساسات باشند. حتی تعداد گل ها در دسته گل عروس نیز حائز اهمیت است .

مدل های متنوع دسته گل عروس
می توانید با توجه به مدل لباس عروسی تان دسته گل خود را انتخاب کنید. دسته گل های آبشاری با لباس عروس دنباله دار، متناسب تر می باشد و دسته گل های گرد و کوچک با لباس پرنسسی هماهنگ تر است.

هماهنگی دسته گل عروس با فصل ها

در صورتی که به ترکیب رنگ ها و انرژی آن ها معتقد هستید، می توانید رنگ دسته گل تاج گل تاج گل ترحیم تاج گل تبریک سبد گل هدیه دسته گل دسته گل عروس گل آرایی مجالس گل آرایی اتاق عقد تاج گل افتتاحیه تاج گل ارزان سبد گلعروسی تان را با رنگ های فصلی که در آن مراسم تان برگزار می شود، هماهنگ کنید. گل های سبز و صورتی در فصل بهار، گل های نارنجی و زرد در فصل پاییز، گل های سفید در فصل زمستان، زیبایی خاصی به مراسم شما می دهند.

رنگ گلها و نشانه آنها
گل صورتی
گل صورتی طرفداران زیادی دارد مخصوصا صورتی کم رنگ و ملایم که نشانگر آرامش می باشد. گل های صورتی می توانند امید و روحیه ی مضاعفی در شما به وجود آورند. برای گل های صورتی می توانید از بین گل های رز، گل ادریس و نیلوفر انتخاب کنید.

گل سفید
گل های سفید به دلیل متناسب بودن با تم عروسی، همیشه پر طرفدار بوده است. سفید نماد پاکی است و دسته گلی با گل هایی سفید می تواند جلوه ی خوبی در دستان شما ایجاد کند. گل های سفید می‌تواند شامل رز، گل ادریسی و… باشد.

گل قرمز
قرمز از گذشته نماد عشق و علاقه بوده است. این رنگ شور و هیجان را انتقال می دهد و انرژی مثبتی را در اطراف منتشر می کند. برای دسته گل عروس با این رنگ ، گل رز و لاله یا میخک مناسب می باشد.

گل بنفش
رنگ بنفش در روانشناسی نشانه شجاعت می باشد و در بین اقوام باستان رنگی مقدس بوده است. همچنین این رنگ حس ارزش و اعتبار را القا می کند و یک رنگ مجلل و سلطنتی محسوب می شود که می تواند شکوه ویژه ای به مراسم عروسی تان ببخشد. گل‌های بنفش شامل سنبل، بنفشه و گل ادریس می باشد که می توانید برای دسته گل تان از آنها انتخاب کنید.

گل سبز
سبز رنگی آرامش بخش و بیانگر ذات طبیعت می باشد. رنگی است که می تواند با بقیه رنگ ها ترکیب شود و تم عروسی را دارد. سبز نماد زندگی است و گل‌های متداول که سبز می باشند شامل اوکالیپتوس، سالا، طوسک و گل موم هستند.

گل زرد
گل زرد نشانه شادمانی و سرخوشی می باشد و با المان های عروسی بسیار منطبق است. گل های زرد رنگی که می توانید برای دسته گل عروسی تان استفاده کنید شامل رز، نرگس زرد، ارکیده و لاله می باشند.

به اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی جهت افزایش بازدید

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین
دسته گل عروس
ایجاد شده توسط

درج آگهی سایت جدید آگهی افزایش ترافیک آگهی هاست دارکوب طراحی سایت دارکوب
سایت خرید و فروش رایگان، طراحی شده توسط دارکوب.