ریال
چهارشنبه 13 مرداد 1400

یکشنبه, 04 اسفند 1398 16:48

محصولات انواع بالابر و آسانسور آسیابرج مهم

رتبه این آیتم
استان :تهران
شهر :تهران
آدرس :تهران : اتوبان آزادگان احمدآباد مستوفی - بلوار ابوالقاسم ضلع غربی میدان کوچک زاده - عاملیت فروش بالابرهای صنعتی
تلفن :53806
ایمیل : Info@borjbalabar.com
این شرکت درسال 1381 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع بالابرهای ثابت ،متحرک ،نفربر ، دستی ، باربر ، راهبند و ....با سیستم الکترو هیدرولیک و الکترو مکانیک در شکل و ابعاد و اندازه های مختلف آغاز نموده است و با موفقیت روز افزون به فعالیت خود ادامه داده است . این شرکت توانسته به لطف الهی در راستای اهداف خویش ضمن ایجاد واحدهای طراحی مهندسی ، برنامه ریزی ، کنترل کیفیت ، تبلیغات و بازاریابی با رعایت کلیه موارد ایمنی و استانداردهای لازم مهندسی در طراحی و ساخت بالابرها ، گام بلندی را در صنعت کشور بردارد و همچنان محصولات خود را به کشورهایی اعم از افغانستان ، عراق ، کویت ، امارت متحده عربی و.... صادر نماید . کیفیت مطلوب ، ایمنی بالا ، گارانتی،خدمات پس از فروش و مشتری مداری از خصوصیات شرکت می باشد .
گارانتی

کلیه محصولات شرکت آسیابرج اززمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.

دقت وسرعت درامرگارانتی و خدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است .

گروه و واحد خدمات پس از فروش شرکت آسیا برج درکل کشورموجب گردیده است تا تعمیرات محصولات در دوره گارانتی در حداقل زمان ممکن صورت پذیرد .همچنین دوره گارانتی محصولات بالابرهای ثابت شرکت آسیا برج از زمان نصب وراه اندازی توسط پرسنل نصب کننده بالابرآغازخواهد گردید.

شرایط گارانتی شامل کلیه قطعات بالابر(بجزقطعات برقی وقطعاتی که خرابی آن ناشی ازسهل انگاری یا دستکاری غیرمسئولانه کاربراست) می گردد. ازمشتریان عزیزتقاضا میگردد، درصورت خرابی محصولات این شرکت با یکی ازدفاتر یا نمایندگی های این شرکت تماس حاصل فرمائید ومشکلات دستگاه خریداری شده را کتباً برای آنها ارسال نمایید، تا سریعاً پس از ارسال فرم درخواست وهمچنین هماهنگیهای لازم، کارشناسان باتجربه به همراه کلیه تجهیزات لازم ولوازم یدکی،درهرنقطه ایران وکشورهای همجوارحاضرگردیده وتعمیرات رابه بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات شرکت آسیا برج از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند . لذا کارکنان این واحد ارتقاء سطح خدمات پس از فروش را در دستور خود قرار داده اند و سعی در پیاده سازی استاندارد های موجود نمودند.

بدیهی است در صورت ایجاد خسارات یا خرابی بیش از حد و عدم امکان تعمیر بالابر در محل ، محصول به کارخانه ارسال و در بخش خدمات پس از فروش، بصورت بنیادین در قسمتهای هیدرولیک ، برق ، ریلها . و سازنده های فلزی و دیگر اجزاء تعمیر و پس از بازسازی کامل به محل استفاده ارسال می گردد.

از مشتریان عزیز تقاضا میگردد، در صورت خرابی محصولات این شرکت با یکی از دفاتر یا نمایندگی های این شرکت تماس حاصل فرمائید و مشکلات دستگاه خریداری شده را کتباً برای آنها ارسال نمائید، تا سریعاً پس از ارسال فرم درخواست و همچنین هماهنگیهای لازم ، کارشناسان باتجربه به همراه کلیه تجهیزات و لوازم یدکی ، در هر نقطه از ایران و کشورهای همجوار حاضر گردیده و تعمیرات را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد .

با توجه به بهینه سازی و ارتقاء سیستم محصولات ، شرکت آسیا برج امتیاز خرید بالابرهای قدیمی و جایگزین آن با بالابرهای جدید را به خریداران محترم اعطا می نماید.این امتیاز به خریدارانی تعلق می گیرد که حداقل دو دستگاه از شرکت آسیا برج خریداری کرده باشند .
location نشانی:
اتوبان آزادگان احمد آباد مستوفی بلوار ابوالقاسم ضلع غربی میدان فلسطین پلاک22

فروشنده انواع بالابر صنعتی و آسانسورهای هیدرولیکی

phone دفتر فروش : 021-53806
fax فکس: 22064967-(9821+)
email ایمیل:
info[at]borjbalabar.com

به اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی جهت افزایش بازدید

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین
ali
ایجاد شده توسط

درج آگهی سایت جدید آگهی افزایش ترافیک آگهی هاست دارکوب طراحی سایت دارکوب
سایت خرید و فروش رایگان، طراحی شده توسط دارکوب.