ریال
پنجشنبه 13 مهر 1402

شنبه, 05 اسفند 1396 10:31

ویزای شینگن

رتبه این آیتم
استان :تهران
شهر :تهران
اطلاعات تماس آگهی بدلیل آنکه تاریخ ثبت آگهی و تاریخ به روز رسانی آگهی بیش از یک ماهه گذشته است نمایش داده نمی شود
ریال
ما به شما توصیه میکنیم برای اخذ ویزای شینگن به مرجع ویزای شینگن مراجعه نمایید زیرا این مرجع اولین و معتبرترین وبسایت نیازمندی در این خصوص میباشد که با جمع آوری و معرفی کارشناسان و مشاوران متخصص در امور ویزای شینگن جهت راهنمایی تخصصی ویزای شینگن و انجام تمامی امور مربوط به این مقوله، نقش پل ارتباطی امن میان خدمات دهندگان امور ویزای شینگن و افرادی که به دنبال منبعی معتبر میگردند تا به تمامی فعالان مجرب این شاخه دسترسی داشته باشند و بتوانند خدمات ایشان را مقایسه نموده و در نهایت بهترین کارگزار یا خدمات دهنده ویزای شینگن را انتخاب نمایند بازی میکند.
مراحل دریافت ویزای شینگن:
• تماس و مشاوره رایگان با مراکز معتبر و متخصص در امور ویزای شینگن که از طریق مرجع ویزا-شینگن.نت معرفی میگردند و سپردن تمامی مراحل اخذ ویزای شینگن به دست متخصصان مجرب این مراکز
• ارائه مدارک مورد نیاز ویزای شینگن که با تماس با کارشناسان مرجع ویزا شینگن جزییات این مدارک دقیقا برای شما توضیح داده خواهد شد..
• گرفتن وقت سفارت برای یکی از کشورهای مورد نظر حوضه شنگن به صورت آنلاین, حضوری و یا از طریق مراکز معتبر و سپس مصاحبه توسط مسئول پرنده شنگن
• مصاحبه از طریق سفارت و افسر پرونده
• دو هفته انتظار برای اخذ ویزا در صورت قبولی در مصاحبه
نکته: بهتر است قبل از آماده کردن مدارک برای تعیین وقت سفارت اقدام کنید. درخواست تعیین وقت با توجه به سفارت کشور مورد نظر، به صورت حضوری، تلفنی یا اینترنتی به مسافر داده می‌شود. سفارت معمولا وقت عادی به مسافر می‌دهد، بنابراین بهتر است از ۲ ماه قبل سفر برای تعیین وقت اقدام کنید.
منبع: ویزا شینگن.نت

به اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی جهت افزایش بازدید

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین
hairformula
ایجاد شده توسط

درج آگهی سایت جدید آگهی هاست دارکوب طراحی سایت دارکوب
سایت خرید و فروش رایگان، طراحی شده توسط دارکوب.